• ایران، تهران
  • 1403/5/2

خبر قبلی

چینی‌ها در ایران خانه می‌سازند
۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۰۴
news-63c95f3f35.jpg
فولاد تلاش فولاد سرمد در راه‌اندازی پروژه کلاف‌سازی

شرکت صنایع آهن و فولاد سرمد ابرکوه به‌عنوان یکی ازبرترین تولیدکنندگان وعرضه‌کنندگان میلگردفولادی درکشور بوده که به‌منظور تکمیل زنجیره تولیدی خود اقدام به احداث واحدهای فولادسازی، کلاف‌سازی و احیا مستقیم کرده است.

به گزارش فولادخبر به نقل از روابط‌عمومی شرکت صنایع آهن و فولاد سرمد؛ پروژه کلاف‌سازی با ظرفیت اسمی ۴۵۰هزارتن محصول مفتول وسیم فولادی ازسایز ۵/۵ تا ۱۶ میلی‌متر ازنوع آجدار و ساده یکی از این طرح‌ها به‌شمار می‌رود. نکته قابل توجه اینکه عملیات اجرایی این پروژه به‌دلیل تحریم‌ها ازسال ۹۶ متوقف شده بود، اما شرکت فولادسرمد با همت وتلاش مثال‌زدنی وتدوین استراتژی‌های لازم در بلندمدت، تکمیل و راه‌اندازی این پروژه را ازخرداد سال ۱۴۰۲ آغاز و پس ازتامین بخشی از تجهیزات و ماشین‌آلات مورد نیاز و افزایش سرعت تکمیل پروژه، هم‌اکنون شمارش معکوس بهره‌برداری از این پروژه عظیم صنعتی آغاز شده است.

 این پروژه زیرسقفی که در کمتر از یک‌سال آماده بهره‌برداری می‌شود، همزمان با تولیدمیلگرد درسایت نورد در این شرکت انجام و کارکنان ومدیران این شرکت موفق به رکوردزنی تولید روزانه وماهانه شده‌اند و در آستانه تحقق ظرفیت اسمی نیز هستند.

 

خبرهای مرتبط

خبر مرتبط با این خبر یافت نشد .

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه