• ایران، تهران
  • 1403/5/2

خبر بعدی

اختصاص یارانه کربن‌زدایی برای صنعت آلمان
/۲۹ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۱
news-2d94032f24.jpg
فولاد شکسته شدن رکورد تولید کنسانتره روزانه در شرکت سنگ آهن مرکزی ایران

 مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران از ثبت رکوردی جدید در تولید کنسانتره روزانه خبر داد.

به گزارش فولادخبر به نقل از  مرکز اطلاع رسانی شرکت سنگ آهن مرکزی ایران مجتبی حمیدیان، با بیان این خبر گفت: شرکت سنگ آهن مرکزی ایران در سال مهار تورم و رشد تولید، با برنامه‌ریزی های دقیق و منسجم، موفق به ثبت رکورد تولید ۱۷ هزار و ۷۱۲ تن کنسانتره در روز شد که این میزان تولید بالاترین میزان تولید از زمان فعالیت کارخانه کنسانتره است.

وی افزود: میانگین تولید روزانه در هفته قبل از رکورد ۱۵ هزار و ۹۰ تن بوده که این میزان در هفته‌ای که رکورد در آن ثبت شده به ۱۶ هزار و ۷۳۴ تن رسیده است.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن تصریح کرد: پیش از این، بالاترین رکورد تولید کنسانتره روزانه به میزان ۱۷ هزار و ۸۱ تن در سوم آبان سال ۹۸ به ثبت رسیده بود.

حمیدیان به برخی از فعالیت‌های شاخص کارخانه کنسانتره در به ثمر رسیدن این میزان از تولید اشاره کرد و گفت: حفظ و افزایش تولید از نظر کمی و کیفی، تامین خوراک با کیفیت باوجود شرایط سخت تامین سنگ، بالا بردن انگیزه در کار و... ازجمله فعالیت‌هایی است که موجب افزایش میزان تولید کنسانتره در شرکت سنگ آهن شده است.

وی با اشاره به تلاش همکاران در تمامی بخش‌های شرکت اظهار کرد: معاونت معدنی در تامین سنگ، معاونت‌های فنی، مالی و بازرگانی در تامین قطعات و معاونت منابع انسانی در حمایت از پرسنل، تلاشی قابل تقدیر انجام داده‌اند.

 

خبرهای مرتبط

خبر مرتبط با این خبر یافت نشد .

نظرات

دیدگاهی برای این خبر ارسال نشده است.

ارسال دیدگاه