دسته بندی : فولاد و آهن    |    کد خبر : 6370
سه شنبه 27 مهر 1400

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با حضور در شهرک صنعتی گرمسار از طرح صنعتی فولاد تجارت طرق بازدید کرد.

معاون وزیر صمت از مجتمع فولاد تجارت طرق بازدید کرد

به گزارش فولاد خبرو به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان، علی رسولیان ظهر سه‌شنبه در اولین برنامه‌ کاری و نخستین روز سفر خود به استان سمنان از طرح صنعتی  فولاد تجارت طرق در زمینه تولید انواع لوله‌های بدون درز، بازدید کرد.

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در این برنامه ضمن بازدید از روند اجرای طرح صنعتی، با مدیران و سرمایه گذاران این طرح گفتگو و تبادل نظر کرد.

فولاد تجارت طرق در زمینی به مساحت ۳۵ هزار مترمربع و سرمایه گذاری بیش از دو هزار و ۷۴۴ میلیارد ریال که در صورت تکمیل و بهره برداری برای ۱۵۰ نفر اشتغالزایی می‌کند، طرحی صنعتی بود که رسولیان از آن بازدید کرد.

عملیات اجرایی این طرح سال ۹۸ در شهرک صنعتی گرمسار آغاز شد و در زمینه تولید انواع لوله‌های بدون درز،  شمش فولاد ساده کربنی و کم آلیاژی، انتقال مقاطع ساده کربنی و کم آلیاژی طبقه‌بندی نشده به بهره‌برداری خواهید رسید.

در این بازدید علیرضا شریفی نژاد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان، حسن آل‌بویه مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی، علی تشنه دل رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مسوولان استانی و شهرستانی رسولیان، معاون وزیر صمت را همراهی می‌کنند.‌

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، در دومین روز سفر خود به استان سمنان ابتدا از شرکت صنایع چوب حیدرهایی و سپس پروژه‌ پست برق شهرک صنعتی دامغان بازدید می‌کند. رسولیان در ادامه حضور در شرق استان سمنان برای رسیدگی به مشکلات حوزه صنعت از طرح صنعتی صنایع فرو آلیاژ پارس و بررسی روند اجرای پروژه‌ عمرانی شبکه آب شهرک صنعتی دامغان بازدید خواهد کرد.

حضور در شهرک صنعتی شاهرود و بازدید از شرکت سیم و کابل مغان و طرح صنعتی ذوب آهن شاهرود و فاز توسعه این شهرک و بررسی روند اجرای طرح‌های عمرانی آن از برنامه‌های پایانی سفر معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران به استان سمنان است‌.


  • برچسب ها