دسته بندی :    |    کد خبر : 6034
پنجشنبه 01 مهر 1400

فولاد لجستیک توانست با غلبه بر تحریم های ظالمانه و بیماری کرونا ، رکورد حمل شش ماهه را جابجا نماید.

 

 


به گزارش تهران خبر؛  دکتر علی قبادی مدیرعامل شرکت چند وجهی فولاد لجستیک در گفت و گو با خبرنگار روابط‌ عمومی با اعلام این خبر افزود: با یاری خداوند متعال و با عزم راسخ همکاران تلاشگر در شرکت فولاد لجستیک افتخاری بزرگ، در سال تولید،پشتیبانی ها، مانع زدایی ها با شرایط وجود بیماری کرونا و تحریم های ظالمانه، در شرکت رقم بخورد. فولاد لجستیک در سال جاری رکورد حمل روزانه ، ماهیانه  و شش ماه اول را ارتقاء داده است .


این مهم نشان از بلوغ کاری، مسئولیت پذیری و تبلور همکاری و کار تیمی است که نتیجه آن غرور و سربلندی برای کلیه همکاران میباشد.کارکنان جهادگر فولاد لجستیک توانستند با تلاش شبانه‌روزی و تکیه بر توان داخلی ، بعد از ۱۱ سال رکورد تولید شش ماهه را به میزان قابل توجهی ارتقا دهند، طوریکه بیشترین حجم بارگیری در طول ۱۱ سال اخیر را داشته ایم.
مدیرعامل شرکت فولاد لجستیک عبور از حمل  سه میلیون و ششصد هزار تُن را در شش ماهه نخست سال ۱۴۰۰ را گامی بلند دانست و افزود: با وجود همه سختی‌های ناشی از تحریم‌های ظالمانه و محدودیت‌هایی که به واسطه شیوع کرونا ایجاد شده بود، کارکنان غیور فولاد لجستیک در مسیر تحقق شعار  «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» سال ۱۴۰۰ گام برداشتند و به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند و دستیابی به این میزان تولید در چنین شرایط دشواری، نشان از تلاش و کار با تکیه بر ایمان و اعتقاد به موفقیت روز افزون دارد.
قبادی در ادامه اظهار داشت: این موفقیت را مدیون، حمایت مستمر و رهنمودهای مدیرعامل محترم شرکت فولاد خوزستان و کلیه واحد های مرتبط(معاونین بهره برداری و معاونت خرید و …) دانست وی همچنین همدلی و هماهنگی که بین اعضای محترم هیات مدیره شرکت با  کارکنان فولاد لجستیک ایجاد شد توانستیم از همه ی ظرفیت های موجود همه توانایی خود را برای افزایش میزان حمل و نقل مواد اولیه فولادی به کار بگیریم  و از هیچ تلاشی در این مسیر دریغ نمی‌کنیم.

شرکت فولاد لجستیک از ابتدای امسال، آمار و اعداد نشان دهنده‌ی رشد ۲۵ درصدی در زمینه‌ی حمل نسبت به میانگین ۱۰ سال گذشته در همین بازه زمانی است و توانستیم بیشترین حمل ده سال گذشته را داشته باشیم و همچنین با برنامه‌ریزی مدون و اجرای سیاست‌های تدوین شده ۳۰ درصد از اهداف سال ۱۴۰۰ در شش ماه اول شرکت فولاد خوزستان پیشی بگیریم .
مدیرعامل فولاد لجستیک نسب به شکسته شدن پی در پی رکوردهای بدست امده خاطر نشان کردند: در ۴ ماهه نخست امسال با حمل دو میلیون و ۲۴۲ هزار تُن سنگ آهن، رکورد جدیدی در فصل تابستان به دست آمد. از طرفی رکورد حمل روزانه در بیست و سوم مرداد ماه با حمل ۳۳ هزار و ۲۱۶ تن کنسانتره، رکورد جدیدی را ثبت نماید.
قبادی در پایان اظهار داشت: ‌شرکت فولاد لجستیک بدون شک همه‌ی توان خود را بکار می‌ گیرد تا گامی بلند در راستای تولید بیشتر فولاد و پیشبرد طرح‌های توسعه در زنجیره تامین و حمل مواد اولیه فولاد خوزستان، بردارد.


  • برچسب ها