دسته بندی : بین الملل    |    کد خبر : 5403
چهارشنبه 17 ارديبهشت 1399

هفته اخیر بیلت سی‌ای‌اس بیشتر در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس خریدار داشت. اخیرا عربستان در ۳۶۰ دلار در هر تن سی اف آر و امارات در ۳۸۰ دلار در هر تن سی اف آر از سی‌ای‌اس بیلت خریداری کرده‌اند.

به گزارش فولد خبر، خریداران ترکیه هم که هفته‌های گذشته خرید زیادی داشته‌اند در هفته‌ای که گذشت به دنبال خرید بیلت سی‌ای اس در ۳۴۵ تا ۳۵۰ دلار در هر تن سی اف آر معادل ۳۳۰ تا ۳۳۵ دلار در هر تن فوب بودند.به گزارش فولاد ایران، به طور میانگین قیمت بیلت صادراتی سی‌ای اس ۱۳ دلار در هر تن نسبت به اوایل هفته قبل ارزان‌تر شده و ۳۳۰ تا ۳۳۵ دلار در هر تن فوب دریای سیاه نرخ‌گذاری می‌شود.

  بی‌رمقی بازار اسلب در شرق آسیا

اسلب وارداتی در جنوب شرق آسیا و خاور دور با توجه به رکود بازار، هفته اخیر کمی افت داشت. فعالان بازار نگران افت قیمت ورق گرم که بازار اصلی مصرف کننده اسلب است نیز بودند. آخرین قیمت اسلب وارداتی ۵ دلار ارزان‌تر شده و ۳۴۵ تا ۳۵۵ دلار در هر تن سی اف آر ثبت شد. اسلب سی‌ای‌اس ۳۵۵ تا ۳۷۰ دلار در هرتن سی اف آر به بازار جنوب شرق آسیا پیشنهاد می‌شد.به گزارش metal bulletin در جنوب شرق آسیا خریدار اصلی اسلب وارداتی اندونزی است که به دلیل محدودیت‌های فعالیت بازار جهت کنترل کووید-۱۹ بازار آن در سکوت است و تقاضا ندارد.


  • برچسب ها