صعود ۱۰ هزار واحدی بورس در روز دهم آبان

 • سه شنبه 10 آبان 1401

روند صعودی در بازار سرمایه که از روز گذشته آغاز شد، امروز 10 آبان 1401 نیز ادامه یافت و شاخص‌های این بازار سبزپوش ماندند.

ادامه مطلب


نمادهای پیشران در بورس 8 آبان

 • یکشنبه 08 آبان 1401

امروز 8 آبان 1401 نمادهای «فولاد»، «فملی» و «فارس» بیشترین تأثیر را در رشد شاخص کل بورس داشتند.

ادامه مطلب


جایگاه فولا در نوسانات بورس

 • سه شنبه 06 مهر 1400

بازار سرمایه روزی پرنوسان را پشت سر گذاشت؛ بطوریکه شاخص کل بورس که در ساعات ابتدایی معاملات توانسته بود تا یک میلیون و ۴۲۹ هزار واحد افزایش یابد در ساعات میانی و پایانی معاملات روندی نزولی به خود گرفت و تا یک میلیون ۴۲۴ هزار واحد کاهش یافت.

ادامه مطلب


خرید وفروش محصولات فولادی در بورس کالا فقط با کد نقش سامانه تجارت

 • سه شنبه 06 مهر 1400

بورس کالا از آغاز خرید و فروش محصولات فولادی در بورس کالا از ۱۰ مهر ماه صرفا با ثبت نام خریداران و فروشندگان خرد و عمده در سامانه تجارت و دریافت کد نقش، خبر داد.

ادامه مطلب


روز پر نوسان برای بورس

 • یکشنبه 04 مهر 1400

بطور کلی ۱۴۳ نماد فرابورسی مثبت و ۱۳۳ نماد منفی بودند که از میان آنها پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی تندگویان و پلیمر آریا ساسول نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل صنعتی مینو، بیمه پاسارگاد و مجتمع جهان فولاد سیرجان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.

ادامه مطلب


عرضه ۱۹۳ هزار تن فولاد در بورس کالا

 • چهارشنبه 31 شهريور 1400

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه میزبان عرضه ۱۷۶ هزار و ۳۵۴ تن میلگرد، ۱۴ هزار و ۷۶۸ تن تیرآهن، یک هزار تن سبد نبشی، یک هزار و ۲۰۰ تن ورق سرد و ۱۵ تن کنسانتره فلزات گرانبها است.

ادامه مطلب


6 هزار تن شمش آلومینیومی عرضه خواهد شد

 • شنبه 06 شهريور 1400

فردا یکشنبه هفتم شهریور ماه، 6 هزار تن شمش آلومینیومی شرکت‌های ایرالکو، المهدی، سالکو و آلومینای ایران در رینگ صنعتی بورس عرضه خواهد شد.

ادامه مطلب


معامله 10 هزار تنی شمش فولادی چادرملو

 • سه شنبه 02 شهريور 1400

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو امروز سه‌شنبه دوم شهریور ماه توانست 10 هزار تن شمش فولاد خود را در بورس کالای ایران معامله کند.

ادامه مطلب


معامله یک هزار تنی ورق گالوانیزه شرکت ورق خودرو

 • سه شنبه 02 شهريور 1400

شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری امروز سه‌شنبه دوم شهریور ماه موفق شد یک هزار تن ورق گالوانیزه خود را در بورس کالای ایران معامله کند.

ادامه مطلب


عرضه ۸۳۸ هزار تن سیمان تیپ ۱ و ۲ در بورس کالا

 • شنبه 23 مرداد 1400

تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز شنبه ۲۳ مرداد ماه میزبان عرضه ۸۳۸ هزار و ۶۹۰ تن سیمان تیپ ۱ و ۲ است و براساس اعلام قبلی بورس کالا، سایر انواع سیمان نیز در روزهای یکشنبه هر هفته عرضه خواهد شد.

ادامه مطلب


  زیر موضوعات