فروش "کچاد" ۲۳۲ درصد رشد کرد/ عبور از مرز تولید ۴ میلیون تن کنسانتره آهن در چادرملو

 • چهارشنبه 10 شهريور 1400

گزارشی از عملکرد فروش شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با نماد کچاد برای دوره منتهی به ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ منتشر شد و بر اساس آن میزان فروش این شرکت در ۵ ماهه اول امسال با رشد ۲۳۲ درصدی همراه شد و تولید کنسانتره آهن نیز از مرز ۴ میلیون تن گذشت.

ادامه مطلب


ایران سهم ۶۱ درصدی تولید فولاد را به خود اختصاص داد

 • چهارشنبه 10 شهريور 1400

حدود ۲ تا ۳ درصد فولاد دنیا در منطقه خاورمیانه تولید می‌شود و ایران سهم ۶۱ درصدی را در این منطقه به خود اختصاص داده است.

ادامه مطلب


رشد ۱۱۸ درصدی فروش فولاد خراسان در ۵ ماهه اول ۱۴۰۰

 • شنبه 06 شهريور 1400

گزارشی از عملکرد ماهانه شرکت فولاد خراسان با نماد فخاس برای دوره منتهی به ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ منتشر شد که بر اساس آن میزان فروش شرکت در ۵ ماهه اول امسال با رشد ۱۱۸ درصدی همراه شده است.

ادامه مطلب


فروش "فخوز" ۸۹ درصد رشد کرد

 • شنبه 06 شهريور 1400

گزارشی از عملکرد ماهانه شرکت فولاد خوزستان برای دوره منتهی به ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ منتشر شد و بر اساس آن میزان فروش شرکت در ۵ ماهه اول امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با رشد ۸۹ درصدی فروش همراه شده است.

ادامه مطلب


رکورد تولید ماهیانه در کارخانه گندله‌سازی چادرملو شکسته شد

 • دوشنبه 01 شهريور 1400

کارخانه گندله‌سازی چادرملو توانست با تولید 367 هزار و 954 تن گندله در مرداد ماه 1400، بالاترین میزان تولید ماهیانه را از ابتدای راه‌اندازی این کارخانه ثبت کند.

ادامه مطلب


بالاترین تولید روزانه گندله و کنسانتره در فولاد سنگان

 • چهارشنبه 20 مرداد 1400

مدیرعامل فولاد سنگان گفت: به رغم محدودیت شدید برق، شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان با همت پرسنل خود توانست به رکورد تولید روزانه گندله و کنسانتره (در یک خط) دست یابد.

ادامه مطلب


ثبت رکورد جدید در گندله سازی چادرملو

 • شنبه 16 مرداد 1400

رکورد تولید روزانه در گندله‌سازی چادرملو شکسته شد.

ادامه مطلب


ضرورت سرمایه‌گذاری ۱۹ میلیارد دلاری برای توسعه زیربناهای بخش معدن

 • شنبه 16 مرداد 1400

طبق برآوردهای انجام شده، هزینه مورد نیاز زیربناهای بخش معدن و صنایع معدنی به منظور تحقق اهداف چشم‌انداز ۱۴۰۴ بیش از ۱۹ میلیارد دلار است که ۶۸ درصد از این رقم مربوط به زنجیره فولاد است.

ادامه مطلب


فولاد سنگان، تامین کننده پایدار مواد اولیه فولاد در شرق کشور

 • دوشنبه 11 مرداد 1400

فولاد سنگان به عنوان یکی از قطب ‌های تولید گندله در شرق کشور با هم افزایی، تدوین استراتژی‌ های مناسب، کاهش توقفات با وجود قطعی ‌های مکرر جریان برق و گاز، نقش به سزایی در تأمین گندله مورد نیاز فولاد مبارکه، داشته است.

ادامه مطلب


فروش "کگل" ۲۰۹ درصد رشد کرد

 • یکشنبه 10 مرداد 1400

گزارش عملکرد ماهانه شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با نماد "کگل" برای دوره منتهی به ۳۱ تیرماه ۱۴۰۰ منتشر شد که بر اساس آن میزان فروش این شرکت در ۴ ماهه اول امسال با رشد ۲۰۹ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه شده و بالای ۹ میلیون تن محصول معدنی در این مدت تولید کرده است.

ادامه مطلب


  زیر موضوعات