فروش "کچاد" ۲۳۲ درصد رشد کرد/ عبور از مرز تولید ۴ میلیون تن کنسانتره آهن در چادرملو

 • چهارشنبه 10 شهريور 1400

گزارشی از عملکرد فروش شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با نماد کچاد برای دوره منتهی به ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ منتشر شد و بر اساس آن میزان فروش این شرکت در ۵ ماهه اول امسال با رشد ۲۳۲ درصدی همراه شد و تولید کنسانتره آهن نیز از مرز ۴ میلیون تن گذشت.

ادامه مطلب


ایران سهم ۶۱ درصدی تولید فولاد را به خود اختصاص داد

 • چهارشنبه 10 شهريور 1400

حدود ۲ تا ۳ درصد فولاد دنیا در منطقه خاورمیانه تولید می‌شود و ایران سهم ۶۱ درصدی را در این منطقه به خود اختصاص داده است.

ادامه مطلب


رشد تولید ۷ محصول معدنی

 • دوشنبه 08 شهريور 1400

مقایسه میزان تولید محصولات منتخب معدنی طی چهار ماه نخست سال جاری با مدت مشابه سال گذشته نشان می‌دهد که از بین ۱۰ محصول منتخب معدنی، هفت محصول رشد تولید و تنها سه محصول نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افت تولید داشته‌اند که در بین آن‌ها شمش آلومینیوم، ظروف چینی و شیشه جام بالغ بر ۳۰ درصد افزایش تولید داشته‌اند و آلومینا، سیمان و کنسانتره زغالسنگ کاهشی شده‌اند.

ادامه مطلب


افزایش 6 درصدی تولید کنسانتره آهن شرکت‌های بزرگ

 • دوشنبه 01 شهريور 1400

میزان تولید کنسانتره آهن شرکت‌های بزرگ طی چهار ماهه نخست سال 1400، بیش از 6 درصد افزایش یافت.

ادامه مطلب


بالاترین تولید روزانه گندله و کنسانتره در فولاد سنگان

 • چهارشنبه 20 مرداد 1400

مدیرعامل فولاد سنگان گفت: به رغم محدودیت شدید برق، شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان با همت پرسنل خود توانست به رکورد تولید روزانه گندله و کنسانتره (در یک خط) دست یابد.

ادامه مطلب


فروش "کگل" ۲۰۹ درصد رشد کرد

 • یکشنبه 10 مرداد 1400

گزارش عملکرد ماهانه شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با نماد "کگل" برای دوره منتهی به ۳۱ تیرماه ۱۴۰۰ منتشر شد که بر اساس آن میزان فروش این شرکت در ۴ ماهه اول امسال با رشد ۲۰۹ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه شده و بالای ۹ میلیون تن محصول معدنی در این مدت تولید کرده است.

ادامه مطلب


اکتشاف ۱.۲ میلیارد تن ذخیره جدید آهن و زغال

 • یکشنبه 03 مرداد 1400

براساس آخرین گزارش پایش مطالعات طرح جامع فولاد، طی سال های ۹۳ تا ۹۹، در بخش سنگ آهن ۹۷۷ میلیون تن و در بخش زغال سنگ، ۲۵۶ میلیون تن ذخیره جدید اکتشاف شده است.

ادامه مطلب


سرمایه‌گذاری لازم برای تکمیل زنجیره فولاد در افق ۱۴۰۴ چقدر است؟

 • شنبه 02 مرداد 1400

بررسی آخرین ویرایش طرح جامع فولاد کشور حاکی از لزوم سرمایه‌گذاری ۱۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون یورویی برای تکمیل زنجیره و تولید ۵۵ میلیون تن فولاد خام اعم از احداث واحدها و تامین زیرساخت‌ها در افق ۱۴۰۴ است.

ادامه مطلب


رشد ۳۱۳ درصدی فروش کچاد در بهار ۱۴۰۰

 • دوشنبه 14 تير 1400

گزارش عملکرد ماهانه شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با نماد کچاد برای دوره منتهی به ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ منتشر شد و بر اساس آن میزان فروش کچاد در بهار امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۳۱۳درصدی داشته است.

ادامه مطلب


مدیرعامل «ومعادن» از سایت صبانور بازدید کرد

 • سه شنبه 08 تير 1400

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات طی سفر یک روزه از سایت همدان مجموعه صبانور بازدید کرد.

ادامه مطلب


  زیر موضوعات