بازار کم رونق فولاد در ترکیه

 • سه شنبه 10 آبان 1401

بعد از تعطیلات عید جمهوریت در ۲۹ اکتبر در ترکیه فولادسازان تمایلی به رزرو محموله‌های جدید قراضه ندارند. هیچ بهبودی در فروش مقاطع طویل دیده نمی‌شود و تنها محموله‌های کوچک با قیمت‌های پایین به فروش رفته که باعث تحت فشار قرار گرفتن بیشتر بهای مواد اولیه وارداتی و داخلی شده است.

ادامه مطلب


رشد ۲۷ درصدی تولید فولاد ایران در شهریور

 • دوشنبه 09 آبان 1401

انجمن جهانی فولاد در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد، تولید فولاد ایران در شهریور امسال ۲۷ درصد افزایش یافت، اما تولید فولاد در ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا ۱۷ درصد کاهش یافت.

ادامه مطلب


محصولات فولاد خوزستان در ۲۱ بازار جهانی

 • یکشنبه 08 آبان 1401

مدیرعامل فولاد خوزستان از صادرات محصولات تولیدی این مجموعه صنعتی به ۲۱ کشور در سال گذشته خبر داد.

ادامه مطلب


صادرات ۲۲۶ هزار تن شمش فولادی چادرملو

 • سه شنبه 03 آبان 1401

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو طی ۷ ماهه امسال بالغ بر ۷۹۰ هزار تن شمش فولادی در بازار‌های داخلی و خارجی به فروش رسانده است.

ادامه مطلب


فهرست محصولات معدنی صادراتی مشمول مالیات

 • دوشنبه 02 آبان 1401

مصوبه هیات وزیران در رابطه با فهرست مواد و محصولات معدنی و صنایع معدنی فلزی و غیرفلزی، محصولات نفتی، گازی و پتروشیمی به‌صورت خام و نیمه خام مشمول مالیات و عوارض صادراتی ابلاغ شد.

ادامه مطلب


لغو محدودیت‌های صادراتی محصولات صنایع معدنی

 • یکشنبه 01 آبان 1401

براساس نامه معاون وزیر صمت به رئیس سازمان توسعه تجارت، محدودیت‌های صادراتی محصولات صنایع معدنی لغو شد و صادرات همه محصولات معدنی برای اشخاص حقیقی و حقوقی امکان‌پذیر است.

ادامه مطلب


انتخاب شرکت فولاد خوزستان به عنوان صادرکننده نمونه کشور

 • یکشنبه 01 آبان 1401

شرکت فولاد خوزستان در بیست و ششمین مراسم روز ملی صادرات با موضوع «صادرات غیر نفتی، محور توسعه» صادر‌کننده نمونه کشور شد.

ادامه مطلب


اثرگذاری فیلترینگ بر کاهش تولید، کاهش تقاضای موثر و تجارت

 • یکشنبه 01 آبان 1401

نایب‌رییس کمیسیون امور بین‌الملل خانه صنعت و معدن درخصوص ضربه فیلترینگ به اقتصاد کشور گفت: قطعی و فیلترینگ اینترنت در یک ماه اخیر، مجموعا ۸۰ هزار میلیارد تومان به کسب‌و‌کارها خسارت زده است. این عدد یعنی: روزی ۲۶۰۰ میلیارد تومان، ساعتی ۱۱۰ میلیارد تومان و دقیقه‌ای ۲ میلیارد تومان خسارت به اقتصاد کشور وارد می‌کند.

ادامه مطلب


صادرات فولاد به 56 کشور در نيمه نخست 1401

 • یکشنبه 01 آبان 1401

مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه‌گذاری سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گفت: فولاد ایران به 56 کشور صادر می شود، که عراق با سهم 21 درصدی بزگترین بازار مقصد صادراتی فولاد و محصولات فولادی کشورمان را به خود اختصاص داده است.

ادامه مطلب


موج افزایش فروش محصولات فولاد

 • پنجشنبه 08 مهر 1400

گزارشی از میزان تولید و فروش شرکت فولاد مبارکه با نماد فولاد برای دوره منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ منتشر شد و بر اساس آن میزان رشد فروش شرکت در ۶ ماهه اول امسال ۱۴۱ درصد به ثبت رسیده است.

ادامه مطلب


  زیر موضوعات