معاون وزیر صمت از مجتمع فولاد تجارت طرق بازدید کرد

  • سه شنبه 27 مهر 1400

معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با حضور در شهرک صنعتی گرمسار از طرح صنعتی فولاد تجارت طرق بازدید کرد.

ادامه مطلب


دیدار مدیرعامل فولاد مبارکه با مجری طرح و نخستین مدیرعامل این شرکت

  • سه شنبه 27 مهر 1400

محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با محمدحسن عرفانیان مجری طرح و نخستین مدیرعامل این شرکت دیدار و گفت‌وگو کرد.

ادامه مطلب


جهش صادرات فولادی‌ها در تابستان/ عبور از سد تحریم با مشت فولادین

  • سه شنبه 27 مهر 1400

با وجود همه مشکلات، صادرات فولاد با عبور از بحران کرونا و با اتکا به واکسیناسیون عمومی صورت گرفته در کشور، روند رو به رشد خود را طی می‌کند اما برای حفظ این وضعیت واجب و لازم است محدودیت‌های صادراتی دولت قبل در صنعت فولاد رفع شده و فولادسازان بتوانند با فراغ بال بیشتری به صادرات و ارزآوری بپردازند.

ادامه مطلب


امضای تفاهم نامه بین شرکت معدنی Vale و چین برای کشف راه حل تولید فولاد کم کربن

  • سه شنبه 27 مهر 1400

شرکت معدنی Vale که تولیدکننده سنگ آهن در برزیل است، تفاهم نامه ای را با گروه فولادی چینی جیانگسو شاگانگ امضا کرد تا راه حل تولید فولاد کم کربن را کشف کنند.

ادامه مطلب


اهدای بیش از ۴ هزار کیف و نوشت‌افزار به دانش‌آموزان کم بضاعت توسط فولاد مبارکه

  • سه شنبه 27 مهر 1400

فولاد مبارکه همواره عمل به مسئولیت‌های اجتماعی را به عنوان یک اولویت اجتماعی مدنظر قرار داده و به فراخور موقعیت‌ها و مناسبت‌های مختلف، به مسئولیت‌های اجتماعی خود عمل می‌کند؛ در همین راستا این شرکت همزمان با روزهای ابتدایی سال تحصیلی جدید بیش از ۴ هزار کیف و نوشت‌افزار ایرانی اسلامی را به دانش‌آموزان کم‌بضاعت در مناطق محروم اهدا نمود.

ادامه مطلب


از جهش تولید تا ساخت یک محصول استراتژیک جدید در گروه ملی فولاد

  • سه شنبه 27 مهر 1400

مدیرعامل گروه ملی صنعتی فولاد ایران اظهار داشت : این شرکت جهش تولید را رقم زد و میزان تولید را که در سال 97 به 98 هزار تن رسیده بود ، در سال گذشته به 475 هزار تن رساندیم و همزمان موفق به تولید یک محصول استراتژیک ، یعنی لوله‌های جریانی زیر 6 اینچ صنعت نفت شدیم و اولین قرارداد ساخت داخل این لوله‌ها را با پیمانکار صنعت نفت امضاء کردیم.

ادامه مطلب


آمار مصرف ظاهری فولاد کشور منتشر شد

  • سه شنبه 27 مهر 1400

انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران آمار مصرف ظاهری فولاد در دوره ۶ ماهه نخست سال جاری را منتشر کرد. مصرف ظاهری فولاد میانی در ۶ ماهه نخست امسال نسبت به دوره مشابه سال قبل کاهش ۲۴ درصدی، مصرف ظاهری کل محصولات فولادی کاهش ۱۶ درصدی و مصرف ظاهری آهن اسفنجی کاهش ۸ درصدی داشته است.

ادامه مطلب


تولیدکنندگان فولاد به عرضه محصولات در بورس کالا ملزم شدند

  • سه شنبه 27 مهر 1400

وزارت صمت در بخشنامه‌ای اعلام کرد صنایع فولادی کل تولیدات خود را باید در بورس کالا عرضه کنند.

ادامه مطلب


رشد ۶۹ درصدی صادرات کل محصولات فولادی در نیمه نخست امسال

  • سه شنبه 27 مهر 1400

گزارشی از میزان واردات و صادرات فولاد میانی و محصولات فولادی در ۶ ماهه نخست سال ۹۹ و ۱۴۰۰ منتشر شد که براساس آن میزان صادرات فولاد میانی با رشد ۳۶ درصدی و کل محصولات فولادی نیز رشد ۶۹ درصدی صادرات را در نیمه نخست امسال به ثبت رسانده‌اند.

ادامه مطلب


طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد به کمیسیون صنایع ارجاع شد

  • سه شنبه 27 مهر 1400

نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح توسعه و تولید پایدار زنجیره فولاد با رویکرد اصلاح سیاست های تنظیم بازار را برای بررسی بیشتر به کمیسیون صنایع و معادن ارجاع دادند.

ادامه مطلب