تفاهمات مثبت فولادسازان

  • چهارشنبه 13 مرداد 1400

احرامیان، نایب رییس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران بیان داشت: به تدریج تولید صنایع فولادی از اواخر مرداد ماه به حالت عادی باز خواهد گشت.

ادامه مطلب


تولید تختال گوره به جاسک یک افتخار ملی در بخش فولادسازی کشور بود

  • چهارشنبه 13 مرداد 1400

عضو هیات مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران: شرکت فولاد مبارکه اسلب API خط انتقال نفت خام گوره به جاسک را برای نخستین بار در کشور بومی سازی کرد که یکی از افتخارات ملی در بخش فولادسازی کشور محسوب می شود.

ادامه مطلب


ارائه ۶ چالش مجتمع صنعتی فولاد اسفراین به فناوران کشور

  • سه شنبه 12 مرداد 1400

۶ چالش مجتمع صنعتی فولاد اسفراین در رویداد مجازی فرصت‌سازی کسب و کار در مسائل صنعتی اسفراین با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به اعضای هیئت علمی، شرکت‌های دانش بنیان و فناوران کشور ارائه شد.

ادامه مطلب


توانمندی فولاد مبارکه برای صادرات اسلب گازترش

  • سه شنبه 12 مرداد 1400

حمیدرضا عظیمیان در آیین افتتاح پروژه استراتژیک گوره به جاسک با تأکید بر ضرورت اعتماد به توان داخلی گفت: طرف‌های خارجی به‌دلیل تحریم‌ها، از تحویل ورق‌های موردنیاز شرکت نفت برای اجرای پروژه انتقال نفت گوره به جاسک خودداری کردند؛ اما شرکت فولاد مبارکه اسلب مخصوص انتقال گازترش را از سال ۹۸ تولید کرده و هم‌اکنون نیز با افتخار می‌تواند صادرکننده این محصول باشد تا بار دیگر بی‌اثر بودن تحریم‌ها را که نتیجه خودکفایی و استقلال کشور است نشان دهد.

ادامه مطلب


شمش فولاد در نوسان قیمتی

  • دوشنبه 11 مرداد 1400

ارزیابی فاکتورها و پیش بینی قیمت فولاد در ابتدای هفته جاری، حاکی از آن است که شمش فولاد در نوسان قیمتی قرار گرفته است.

ادامه مطلب


ضرر ۱۳۵ میلیاردی قطعی برق به فولاد اکسین خوزستان

  • دوشنبه 11 مرداد 1400

مدیر تولید شرکت فولاد اکسین خوزستان گفت: به دلیل قطع شدن برق کارخانه، ۴۰ هزار تن از برنامه تولید عقب مانده‌ایم.

ادامه مطلب


تولید فولاد خام ۷.۵ درصد رشد کرد

  • دوشنبه 11 مرداد 1400

آمار تولید محصولات منتخب صنعتی و معدنی (مقدماتی) در ۳ ماهه اول ۱۴۰۰ از سوی وزارت صمت منتشر شد و بر اساس آن میزان تولید فولاد خام با رشد ۷.۵ درصدی تولید همراه شده است.

ادامه مطلب


ثبت رکورد بارگیری و حمل ریلی تختال صادراتی در تیرماه ۱۴۰۰

  • یکشنبه 10 مرداد 1400

در سال «تولید، پشتیبانی و مانع‌زدایی‌ها» و با همت و تلاش کارکنان فولاد مبارکه رکورد بارگیری و حمل ریلی تختال صادراتی به میزان ۶۷۹۴۰ تن در تیرماه ۱۴۰۰ به ثبت رسید.

ادامه مطلب


۲هزار مگاوات برق فولادی‌های تامین شود، ۴۰درصد تولید ادامه می‌یابد

  • یکشنبه 10 مرداد 1400

انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران طی نامه‌ای به وزیر صمت برنامه پیشنهادی خود برای تولید در زنجیره فولاد در شرایط اضطراری کمبود برق را ارائه داد. طبق این برنامه با اختصاص ۲ هزار مگاوات ساعتی که وزارتخانه‌های نیرو و صمت وعده تأمین آن را داده‌اند، تولید ۴۰ درصدی با اشتغال حدود ۹۰ درصدی در زنجیره فولاد برقرار خواهد شد.

ادامه مطلب


کاهش نرخ حوادث شرکت فولاد مبارکه در سال‌های اخیر و سه‌ماهه اول سال ۱۴۰۰

  • شنبه 09 مرداد 1400

رئیس ایمنی، بهداشت حرفه‌ای و آتش‌نشانی فولاد مبارکه از کاهش نرخ حوادث در فولاد مبارکه طی سال‌های اخیر و سه‌ماهه اول سال ۱۴۰۰ و دست‌یابی این شرکت به شاخص‌های ایمنی جهانی خبر داد.

ادامه مطلب